Suplování Rozvrh Bakaláři Moodle Strava Intranet

STUDENTI | Stojanovo gymnázium Velehrad

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad 1
687 06 Velehrad
tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz


- - -



Studenti

Třída 1.A, třídní učitelka: Mgr. Eva Pěchová

Bakošová Aneta
Benešová Jitka
Grombíř Radek
Haničincová Hana
Havránková Leontýna
Hofrová Klára
Holáň Patrik
Chudíková Eliška
Kaláčová Tereza
Keglerová Žaneta
Kouřímová Michaela
Kozelková Tereza
Krchňavá Marcela
Kuncová Martina
Kurucová Júlia
Lužová Štěpánka
Macek Josef
Macháčková Sabina
Machů Klára
Michalíková Lucie
Nováková Marie
Novotná Magdaléna
Plevák Pavel
Pospíšilová Aneta
Rýznar David
Trtková Karina
Uhrová Eliška
Vacková Tereza
Vaculovičová Patricie
Valášková Kristýna
Vintrová Aneta
Tomčalová Anna
Vagundová Kateřina
Lučanová Karolína

 

Třída 1.B, třídní učitelka: Mgr. Pavla Kaňovská

Daňková Dominika
Dejmková Tereza
Dvořáková Barbora
Frolková Eliana
Habartová Eliška
Hejda Štěpán
Hlaváčová Dominika
Hledíková Kateřina
Hnilicová Kristýna
Holčíková Anna
Horáčková Eliška
Hůsková Kateřina
Janásová Zuzana
Kročová Cecílie
Kylarová Adéla
Maňáková Lucie
Mihal Martin
Pavlicová Štěpánka
Pchálek František
Plášková Natálie
Plevová Sabina
Rychlíková Kateřina
Sedláčková Petra
Sikmundová Pavla
Smištíková Karla
Strachotová Helena
Studnička David
Šobáň Vlastimil
Štrajtová Tina
Talašová Magdaléna
Trnovcová Katka
Kunčar Jonáš
Preclíková Štěpánka
Kovářová Kristina

 

Třída 2.A, třídní učitel: Mgr. Viktor Černý

Bachanová Lucie
Berková Helena
Durníková Vladěna
Dvořanová Magdalena
Dvouletý Tomáš
Ertl Vojtěch
Flekačová Regina
Gomelská Klára
Grubl Matyáš
Hanáková Denisa
Hanzelková Terezie
Holcmanová Terezie
Hruška František
Jakubkovičová Zuzana
Kundratová Alžběta
Kolářová Barbora
Kolísková Šárka
Koňaříková Simona
Maňáková Kristýna
Kuntová Adéla
Mužík Marek
Němec Jan
Rozumková Tereza
Somrová Monika
Sovišová Tereza
Stehlíková Marie
Studničková Adéla
Šrámková Marie
Tomáštíková Barbora
Vaculík Aleš
Vajdíková Eliška
Válková Adéla
Novotná Patricie

 

Třída 2.B, třídní učitel: Mgr. Viktor Johaník

Bajaja Jan
Beníčková Anežka
Čížková Lucie
Filípek Ondřej
Filípková Veronika
Gahurová Kateřina
Hanzalíková Anna
Hodná Karolína
Holečková Jana
Hrdinová Lenka
Jankových Ráchel
Jochim Václav
Kocábová Kamila
Kopečná Iveta
Kročová Michaela
Kuchařová Veronika
Lesovská Viktorie
Lošťáková Natálie
Lukášová Veronika
Mahdalová Kateřina
Matyášová Markéta
Moravanský Zdeněk
Obdržálková Nela
Orságová Anežka
Přádková Scholastika
Slivová Markéta
Válková Eliška
Vintrová Adéla
Vogl Oskar
Zemková Barbora
Jančařová Karolína
Ženatá Adéla

 

Třída 3.A, třídní učitelka: Mgr. Taťána Součková

Brunclík Vilém
Elsnerová Veronika
Filáková Kristýna
Flekač Marian
Fojtová Alžběta
Chromá Pavla
Kapounková Beáta
Kazíková Veronika
Kočí Dominika
Krchňavá Magdaléna
Kuchaříková Kristýna
Kusalík Filip
Leskovanová Patricie
Maňák Zdeněk
Michalčíková Veronika
Mitáček Marek
Pelikánová Magdaléna
Petříková Barbora
Polášek Antonín
Přádka Nikodém
Smetka Patrik
Staufčíková Markéta
Strachotová Karolína
Suchánková Andrea
Šáchová Monika
Trampota Kryštof
Vašica Dominik
Vojáčková Eliška
Všetulová Lenka
Gregůrková Tereza
Andrýsková Lucie
Havelka Roman


Třída 3.B, třídní učitel: Mgr. Petr Haloda

Běhávková Anežka
Cimala Jan
Hajdajová Sabina
Hledíková Šárka
Juříková Anna
Jordánová Ester
Kamarádová Kateřina
Kapsa Štěpán
Kocourková Dorota
Kocourková Nikola
Lžičař Jan
Náplavová Kristýna
Pchálková Zdeňka
Polášková Michaela
Skopal David
Straka Tomáš
Svobodová Natálie
Šatavová Andrea
Šuláková Nikol
Vagunda Jakub
Vaňková Karolína
Zalubil Stanislav
Beníček Daniel
Paciorek Ondřej
Šímová Ludmila
Dohnalová Zuzana


Třída 4.A, třídní učitelka: Mgr. Eva Ertlová

Beníček Vít
Bilíčková Barbora
Fazekašová Simona
Fojtíková Anna
Fuchs Albert
Grebíková Eva
Habartová Jana
Halodová Tereza
Heliová Anna
Horáková Karolína
Hromečková Veronika
Hůsková Tereza
Chrástková Kristýna
Janoš Petr
Kasan Richard
Kuchyňka Zdeněk
Macho Vladimír
Marečková Tereza
Martonová Tereza
Osohová Aneta
Prokešová Veronika
Snopková Martina
Škrášková Renáta
Vaňková Alžběta
Vašek Jiří
Vašková Aneta
Vranková Kateřina
Waltherová Julie
Alagia Nicole
Kryštofová Markéta
Slezáková Kristýna
Žaludek Patrik


Třída 4.B, třídní učitelka: Ing. Miroslava Mahrová Ph.D.

Blažejová Sabina
Dohnalová Johana
Doležel Michal
Formánková Lucie
Hollá Anna
Janáková Helena
Janečková Michaela
Jochim Vojtěch
Kaňovská Aneta
Kazík František
Kopunec Jan
Kuruc Adam
Lovecká Lucie
Makovcová Aneta
Matoušková Klára
Mazáčová Romana
Mazel Dominik
Nguntual Sandy Sui
Ondrůšková Martina
Pleváková Veronika
Porubčanová Pavlína
Smejkal Michal
Studničková Jitka
Škrášková Ema
Tomaštíková Andrea
Tomšejová Ludmila
Uřičář Jonáš
Vaňková Kateřina
Žišková Kateřina
Niklová Tamara
Weidenthalerová Adéla

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad 1
687 06 Velehrad

tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz

IČO: 70940444
DIČ: CZ70940444
REDIZO: 650067231
IZO: 150067241
Číslo účtu: ČSOB Uherské Hradiště 195519426/0300
Ředitel
Mgr. Michal Hegr
E-mail: michal.hegr@sgv.cz
Tel.: 572 571 091, 734 435 467

Zástupce ředitele školy
Mgr., MgA. Filip Macek
E-mail: filip.macek@sgv.cz
Tel.: 572 571 122

Zástupce ředitele školy pro výchovu
Mgr. Tomáš Chytka
E-mail: tomas.chytka@sgv.cz
Tel.: 572 571 098

Kaplan školy
P. Mgr. Radim Kuchař
E-mail: radim.kuchar@sgv.cz
Tel.: 731 626 546

Koordinátor Střediska volného času
Ing. Lukáš Petrucha
E-mail: lukas.petrucha@sgv.cz
Tel.: 777 268 430

Vedoucí školní jídelny
Alena Ševčíková
E-mail: alena.sevcikova@sgv.cz
Tel.: 572 571 136, 731 107 657
Stojanovo gymnázium Velehrad | Vaše IP: 50.16.52.237 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz