STUDENTI | Stojanovo gymnázium Velehrad

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad 1
687 06 Velehrad
tel.: 572 571 091
e-mail: gym-velehrad@sgv.cz

 




Studenti

Třída 1.A, třídní učitel: Mgr. Marie Zlámalová

Alagia Nicole
Beníček Vít
Bilíčková Barbora
Fazekašová Simona
Fojtíková Anna
Fuchs Albert
Grebíková Eva
Habartová Jana
Halodová Tereza
Heliová Anna
Horáková Karolína
Hrbáčková Simona
Hromečková Veronika
Hůsková Tereza
Chrástková Kristýna
Janoš Petr

Kasan Richard
Kuchyňka Zdeněk

Kryštofová Markéta
Macho Vladimír
Marečková Tereza
Martonová Tereza
Osohová Aneta
Prokešová Veronika
Snopková Martina
Škrášková Renáta
Urban Štěpán
Vaňková Alžběta
Vašek Jiří
Vašková Aneta
Vranková Kateřina
Waltherová Julie

 

Třída 1.B, třídní učitel: Ing. Miroslava Mahrová Ph.D.

Blažejová Sabina
Dohnalová Johana
Doležel Michal
Formánková Lucie
Havelka Roman
Hollá Anna
Janáková Helena
Janečková Michaela
Jochim Vojtěch
Kaňovská Aneta
Kazík František
Kebort Štěpán
Kopunec Jan
Kuruc Adam
Lovecká Lucie
Makovcová Aneta

Matoušková Klára
Mazáčová Romana
Mazel Dominik
Niklová Tamara
Nguntual Sandy Sui
Ondrůšková Martina
Pleváková Veronika
Porubčanová Pavlína
Smejkal Michal
Studničková Jitka
Škrášková Ema
Tomaštíková Andrea
Tomšejová Ludmila
Uřičář Jonáš
Vaňková Kateřina
Žišková Kateřina

 

Třída 2.A, třídní učitel: Mgr. Eva Ertlová

- - -

Babáček Zdeněk
Balaštík Denis
Gál Matěj
Hanáková Jana
Hermanová Doroty
Chudík Pavel
Janošek Denis
Kazíková Růžena
Komoň David
Kuchařová Kristýna
Kutálková Kateřina
Macek Lukáš
Mikuláštíková Anna
Musilová Dominika
Náplava Marek

Netopil Jan
Ondrůšková Zdislava
Piruch Dalibor
Rachůnková Veronika
Schneiderová Kristýna
Snopková Aneta
Šejdová Michaela
Šmídová Eliška
Špalková Dominika
Tománková Michaela
Uher Robin
Vyoral Martin
Zemanová Anna

 

Třída 2.B, třídní učitel: Mgr. Ondřej Hruboš

- - -

Benadová Sandra
Buchtík Michal
Cihlářová Michaela
Holková Kristýna
Hrůza Petr
Hubáčková Michaela
Kněžíček Jan
Kohutičová Julie
Koukal Martin
Kristová Eliška
Kročilová Veronika
Kusalíková Veronika
Lukášová Lada
Nedomová Klára

Orlová Iva
Pavlicová Anežka
Polanská Andrea
Ryšková Romana
Skalková Kristýna
Šindlerová Marie
Tomečková Veronika
Uřičářová Františka
Zalubilová Vendula
Zrůna Michal
Železníková Michaela

 

Třída 3.A, třídní učitel: Mgr. Ilona Krátká

- - -

Elsnerová Klára
Fornůsek Martin
Grebíková Lucie
Halamíčková Aneta
Horáčková Klára
Chlupová Anna
Ilík Jan
Jelínková Magdaléna
Kolařík Vojtěch

Koníček Adam
Malíková Adéla
Pazderková Kristina
Pazderská Denisa

Seménková Kristýna
Švecová Mariana
Tibenský Matěj
Tomanová Barbora
Vagunda Vojtěch

 

Třída 3.B, třídní učitel: Mgr. Eva Pěchová

- - -

Bajajová Markéta
Cigánek Karel
Hájková Růžena
Haverová Anděla
Hniličková Monika
Chudíčková Terezie

Kolůch Jan
Komárková Vendula
Králová Štěpánka

Mička Jan
Nedoma Petr
Nejeschlebová Hana
Pavlacká Štěpánka
Pavlusíková Petra
Rehák Lukáš
Suchánková Anna
Šimíčková Anna

 

Třída 4., třídní učitel: Mgr. Taťána Součková

- - -

Blažková Veronika
Habartová Veronika
Holomčík Libor
Janeček Petr
Jelínek Dominik
Juříková Jaroslava
Juříková Lucie
Krystýnová Silvie
Mašková Barbora
Pospíšil Patrik
Sochorová Tereza
Šimůnková Tereza
Večeřa Milan
Bednařík Martin
Svoboda Ondřej

 


Stojanovo gymnázium Velehrad | 2011 - 2014 | Vaše IP: 54.196.23.239| Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz