Suplování Rozvrhy Bakaláři Moodle Strava Intranet

Stojanovo gymnázium Velehrad

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Nádvoří 1
687 06 Velehrad
tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz


- - -- - -

gymnázium - střední škola


Komisionální zkoušení + obhajoby ročníkových prací

Komisionální zkoušení + obhajoby ročníkových prací

24.06.2019

24. - 25. 6.

Přehled komisí RP pro třídu 1.A
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
1.A Berková Anežka Štulír Petr Macek Filip Haloda Petr 24.6. 9:20 U3
1.A Červínková Klára Štulír Petr Pěchová Eva Psíková Michaela 24.6. 12:10 U4
1.A Doležel David Švec Lubomír Vojáčková Gabriela Zámečník Jaroslav 25.6. 8:30 U7
1.A Flekačová Viktorie Vlčková Jana Kaňovská Pavla Hegrová Barbora 25.6. 9:05 U1
1.A Gašparová Sára Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6. 8:50 U2
1.A Hegr Jakub Švec Lubomír Vojáčková Gabriela Haloda Petr 25.6. 8:50 U7
1.A Hnilicová Ester Kletvík Jan Psíková Michaela Černý Viktor 25.6. 11:40 U8
1.A Holčíková Johana Kletvík Jan Psíková Michaela Černý Viktor 25.6. 11:55 U8
1.A Jurásková Dominika Kletvík Jan Psíková Michaela Černý Viktor 25.6. 11:55 U8
1.A Kolářová Aneta Kuchař Radim Nováková Irena Chytka Tomáš 24.6. 8:50 U8
1.A Lamborová Veronika Vagundová Michaela Nováková Irena Zuntová Hana 19.6. 14:30 U5
1.A Mahdalová Tereza Kaňovská Pavla Ertlová Eva Petrucha Lukáš 24.6. 10:10 U1
1.A Marková Jindřiška Vojáčková Gabriela Petruchová Eva Petrucha Lukáš 24.6. 9:20 U7
1.A Matušková Karolína Švec Lubomír Vojáčková Gabriela Haloda Petr 25.6. 9:05 U7
1.A Matušková Valentýna Kletvík Jan Nováková Irena Petruchová Eva 25.6. 11:00 U8
1.A Mička Matěj Nováková Irena Kletvík Jan Petruchová Eva 25.6. 10:10 U8
1.A Miklová Veronika Vlčková Jana Kaňovská Pavla Hegrová Barbora 25.6. 8:50 U1
1.A Nevřivý Jiří Nováková Irena Kletvík Jan Petruchová Eva 25.6. 10:25 U8
1.A Pavlica Josef Zámečník Jaroslav Štulír Petr Chvatík Petr 25.6 9:05 U4
1.A Piknová Kateřina Kletvík Jan Psíková Michaela Černý Viktor 25.6. 11:40 U8
1.A Pospíšilík Daniel Petrucha Lukáš Petruchová Eva Vojáčková Gabriela 24.6. 8:50 U7
1.A Seidlerová Marie Vagundová Michaela Rosíková Alena Zuntová Hana 25.6. 9:05 U5
1.A Skopalová Monika Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6. 9:05 U2
1.A Smetka Zbyněk Zámečník Jaroslav Štulír Petr Chvatík Petr 25.6 9:20 U4
1.A Snopková Kateřina Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6. 9:20 U2
1.A Šmíd Michal Nováková Irena Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 10:25 U8
1.A Trávníčková Tereza Mahrová Miroslava Hruboš Ondřej Psíková Michaela 25.6. 8:50 U2
1.A Trojanová Natálie Vojáčková Gabriela Petruchová Eva Mahrová Miroslava 25.6. 11:40 U7
1.A Trúchla Dagmar Haloda Petr Mahrová Miroslava Štulír Petr 24.6. 11:15 U3
1.A Vašek Robert Štulír Petr Černý Viktor Vlčková Jana 25.6. 10:45 U1
1.A Žižlavský Pavel Kuchař Radim Nováková Irena Chytka Tomáš 24.6. 9:05 U8

Přehled komisí RP pro třídu 1.B
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
1.B Brunclíková Františka Vojáčková Gabriela Petruchová Eva Hegrová Barbora 24.6. 10:45 U7
1.B Bruštík Daniel Vojáčková Gabriela Petruchová Eva Petrucha Lukáš 24.6. 9:05 U7
1.B Bundzel David Burgetová Vladislava Ertlová Eva Vagundová Michaela 25.6. 10:45 U5
1.B Fojtíková Lenka Zuntová Hana Rosíková Alena Vlčková Jana 24.6. 9:20 U5
1.B Gabrielová Jana Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 9:20 U4
1.B Habarta Florián Chvatík Petr Kaňovská Pavla Švec Lubomír 25.6. 10:25 U3
1.B Havlíková Nikol Macek Filip Štulír Petr Haloda Petr 24.6. 8:50 U3
1.B Hejda Jakub Burgetová Vladislava Ertlová Eva Zuntová Hana 25.6. 10:25 U5
1.B Ilík František Vlčková Jana Rosíková Alena Nováková Irena 24.6. 10:45 U5
1.B Janíková Anežka Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 9:55 U4
1.B Ježková Tereza Psíková Michaela Pěchová Eva Černý Viktor 24.6. 10:10 U4
1.B Kopišťová Markéta Haloda Petr Macek Filip Vlčková Jana 24.6. 8:30 U3
1.B Králíková Tereza Burgetová Vladislava Ertlová Eva Zuntová Hana 25.6. 10:10 U5
1.B Maňáková Markéta Macek Filip Štulír Petr Haloda Petr 24.6. 9:05 U3
1.B Matějíček Josef Chvatík Petr Kaňovská Pavla Švec Lubomír 25.6. 10:10 U3
1.B Miklová Tereza Vlčková Jana Rosíková Alena Nováková Irena 24.6. 11:00 U5
1.B Mitáčková Martina Burgetová Vladislava Pěchová Eva Vagundová Michaela 25.6. 11:15 U5
1.B Mitášová Adéla Kuchař Radim Nováková Irena Chytka Tomáš 24.6. 9:20 U8
1.B Novák Matouš Hruboš Ondřej Halová Martina Mahrová Miroslava 24.6 9:55 U2
1.B Pelikánová Kristýna Halová Martina Mahrová Miroslava Haloda Petr 12.6. 14:00 U5
1.B Presová Eliška Ertlová Eva Kaňovská Pavla Petrucha Lukáš 24.6. 10:25 U1
1.B Řezníčková Aneta Kuchař Radim Nováková Irena Chytka Tomáš 24.6. 9:55 U8
1.B Samek Samuel Zámečník Jaroslav Rosíková Alena Psíková Michaela 25.6. 9:55 U4
1.B Šidlík Jakub Burgetová Vladislava Pěchová Eva Rosíková Alena 25.6 11:40 U5
1.B Šoustek Martin Kuchař Radim Macek Filip Chytka Tomáš 24.6. 11:15 U8
1.B Tománková Natálie Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 10:45 U1
1.B Valková Iveta Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 9:20 U1
1.B Vašků Barbora Vlčková Jana Rosíková Alena Nováková Irena 24.6. 11:15 U5
1.B Vojáčková Karolína Psíková Michaela Černý Viktor Vlčková Jana 25.6. 8:15 U1
1.B Vybíralová Nikola Ertlová Eva Kaňovská Pavla Petrucha Lukáš 24.6. 9:55 U1

Přehled komisí RP pro třídu 2.A
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
2.A Ambrozková Veronika Nováková Irena Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 8:00 U8
2.A Ammerová Tereza Chvatík Petr Zuntová Hana Halová Martina 25.6. 11:00 U4
2.A Běhávková Alžběta Ertlová Eva Macek Filip Kaňovská Pavla 25.6. 11:00 U3
2.A Bereznajová Klára Halová Martina Burgetová Vladislava Chytka Tomáš 25.6. 8:50 U3
2.A Berková Vanda Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava Pěchová Eva 25.6. 10:25 U2
2.A Burešová Adéla Psíková Michaela Černý Viktor Vlčková Jana 25.6. 8:00 U1
2.A Dvouletá Kristýna Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 8:00 U1
2.A Fedorová Michaela Vojáčková Gabriela Petruchová Eva Hegrová Barbora 24.6. 9:55 U7
2.A Filáková Monika Macek Filip Vlčková Jana Chvatík Petr 19.6. 14:15 U6
2.A Flekačová Sofie Ertlová Eva Kaňovská Pavla Kletvík Jan 5.6. 14:00 U6
2.A Gřes Kristián Kletvík Jan Nováková Irena Rosíková Alena 25.6. 8:00 U8
2.A Holá Kamila Vagundová Michaela Nováková Irena Zuntová Hana 19.6. 14:00 U5
2.A Klasová Kateřina Petruchová Eva Vojáčková Gabriela Hegrová Barbora 24.6. 10:10 U7
2.A Klečka Václav Švec Lubomír Chvatík Petr Kaňovská Pavla 25.6. 9:55 U3
2.A Kočí Tadeáš Mahrová Miroslava Hruboš Ondřej Halová Martina 25.6. 8:00 U2
2.A Kuchyňková Marie Zuntová Hana srpen
2.A Machová Ester Chytka Tomáš Halová Martina Vojáčková Gabriela 25.6. 10:10 U7
2.A Malárová Marie Vagundová Michaela Zuntová Hana Nováková Irena 19.6. 14:15 U5
2.A Matějek Roman Ertlová Eva Haloda Petr Kaňovská Pavla 25.6 11:15 U3
2.A Menšík Ladislav Kletvík Jan Nováková Irena Rosíková Alena 25.6. 8:15 U8
2.A Minaříková Veronika Vojáčková Gabriela Mahrová Miroslava Psíková Michaela 25.6. 10:45 U7
2.A Pašková Natálie Chytka Tomáš Halová Martina Burgetová Vladislava 25.6. 9:05 U3
2.A Pelcová Klára Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 8:30 U1
2.A Pohanková Lada Petruchová Eva Hegrová Barbora Vojáčková Gabriela 24.6 10:25 U7
2.A Popelka Ladislav Zámečník Jaroslav Rosíková Alena Psíková Michaela 25.6. 10:10 U4
2.A Přidalová Sára Burgetová Vladislava Ertlová Eva Kletvík Jan 5.6. 14:15 U6
2.A Schneiderová Simona Psíková Michaela Štulír Petr Pěchová Eva 24.6. 11:55 U4
2.A Stoláriková Anna není
2.A Tomeček Vojtěch Vlčková Jana Chvatík Petr Macek Filip 19.6. 14:30 U6
2.A Uřičářová Lucie Kletvík Jan Nováková Irena Rosíková Alena 25.6. 8:30 U8
2.A Valovič Viktor Zámečník Jaroslav Štulír Petr Chvatík Petr 25.6. 8:50 U4
2.A Všetulová Blanka Halová Martina Vojáčková Gabriela Chytka Tomáš 25.6. 9:55 U7
2.A Vykydalová Nikola Rosíková Alena Zuntová Hana Vlčková Jana 24.6. 8:50 U5

Přehled komisí RP pro třídu 2.B
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
2.B Číhalová Kristýna Burgetová Vladislava Pěchová Eva Vagundová Michaela 25.6. 11:00 U5
2.B Divácká Šárka Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 8:00 U4
2.B Hubík Alexandr Hruboš Ondřej Rosíková Alena Petrucha Lukáš 25.6. 10:45 U2
2.B Hubík Artur Petrucha Lukáš Petruchová Eva Macek Filip 25.6. 8:00 U3
2.B Chrástecká Magdaléna Kuchař Radim Macek Filip Chytka Tomáš 24.6. 11:00 U8
2.B Kolář Vojtěch Zámečník Jaroslav Vojáčková Gabriela Švec Lubomír 25.6. 8:00 U7
2.B Kučerová Leona Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6. 8:30 U2
2.B Kunt Jakub Vagundová Michaela Rosíková Alena Zuntová Hana 25.6. 8:50 U5
2.B Lapčík Václav Haloda Petr Mahrová Miroslava Štulír Petr 24.6. 10:45 U3
2.B Lesovská Ellen Nováková Irena Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 10:10 U8
2.B Maradová Zuzana Pěchová Eva Haloda Petr Kaňovská Pavla 25.6. 8:00 U4
2.B Marková Dominika Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 8:15 U4
2.B Martinková Viktorie Hruboš Ondřej Petrucha Lukáš Rosíková Alena 25.6. 11:00 U2
2.B Mašková Sára Petruchová Eva Vojáčková Gabriela Mahrová Miroslava 25.6. 11:15 U7
2.B Mošťková Štěpánka Nováková Irena Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 8:15 U8
2.B Najman Filip Psíková Michaela Pěchová Eva Černý Viktor 24.6. 8:30 U4
2.B Němečková Alžběta Hruboš Ondřej Vagundová Michaela Haloda Petr 25.6. 11:40 U2
2.B Nesrsta František Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6. 8:00 U2
2.B Pavková Ludmila Halová Martina Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava 24.6 8:15 U2
2.B Pešlová Anna Macek Filip Vlčková Jana Psíková Michaela 5.6. 14:30 U6
2.B Přidalová Josefína Ertlová Eva Kaňovská Pavla Burgetová Vladislava 24.6. 8:50 U1
2.B Sandanusová Alexandra Nováková Irena Kletvík Jan Petruchová Eva 25.6. 9:55 U8
2.B Šáchová Ester Vagundová Michaela Rosíková Alena Zuntová Hana 25.6. 9:20 U5
2.B Šindlerová Johana Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6 8:50 U4
2.B Šišperová Magdaléna Pěchová Eva Kaňovská Pavla Haloda Petr 25.6. 8:15 U4
2.B Šrédlová Barbora Zuntová Hana Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 10:45 U8
2.B Štolfová Tereza Mahrová Miroslava Halová Martina Hruboš Ondřej 25.6. 8:15 U2
2.B Tužilová Kateřina Psíková Michaela Pěchová Eva Černý Viktor 24.6. 9:05 U4
2.B Valentová Tereza Vojáčková Gabriela Haloda Petr Švec Lubomír 25.6. 9:20 U7
2.B Zahrádková Barbora Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 9:05 U1
2.B Zapletal Adam Petrucha Lukáš Petruchová Eva Vojáčková Gabriela 24.6. 8:00 U7
2.B Zicháčková Natálie Vagundová Michaela Haloda Petr Hruboš Ondřej 25.6. 12:10 U2

Přehled komisí RP pro třídu 3.A
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
3.A Bakošová Aneta Mahrová Miroslava Hruboš Ondřej Pěchová Eva 25.6. 9:55 U2
3.A Grombíř Radek Zámečník Jaroslav Psíková Michaela Rosíková Alena 25.6. 10:25 U4
3.A Haničincová Hana Štulír Petr Rosíková Alena Haloda Petr 24.6. 9:55 U3
3.A Havránková Leontýna Hruboš Ondřej Halová Martina Mahrová Miroslava 24.6. 10:25 U2
3.A Hofrová Klára Ertlová Eva Kaňovská Pavla Burgetová Vladislava 24.6. 11:40 U1
3.A Holáň Patrik Petruchová Eva Petrucha Lukáš Macek Filip 25.6. 8:15 U3
3.A Chudíková Eliška Mahrová Miroslava Halová Martina Pěchová Eva 19.6. 14:00 U4
3.A Kaláčová Tereza Nováková Irena Kuchař Radim Chytka Tomáš 24.6. 8:30 U8
3.A Keglerová Žaneta Hruboš Ondřej Petrucha Lukáš Rosíková Alena 25.6. 11:15 U2
3.A Kouřímová Michaela Hruboš Ondřej Mahrová Miroslava Pěchová Eva 25.6. 10:10 U2
3.A Kozelková Tereza Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 10:25 U4
3.A Krchňavá Marcela Zuntová Hana Petruchová Eva Pěchová Eva 12.6. 14:00 U6
3.A Kuncová Martina Zuntová Hana Pěchová Eva Halová Martina 25.6. 10:45 U4
3.A Kurucová Júlia Ertlová Eva Kaňovská Pavla Pěchová Eva 19.6. 14:15 U4
3.A Lučanová Karolína Petruchová Eva Vojáčková Gabriela Hegrová Barbora 24.6. 11:00 U7
3.A Lužová Štěpánka Hruboš Ondřej Haloda Petr Vagundová Michaela 25.6. 11:55 U2
3.A Macek Josef Pěchová Eva Psíková Michaela Černý Viktor 24.6. 10:45 U4
3.A Machů Klára Černý Viktor Vlčková Jana Haloda Petr 25.6. 10:25 U1
3.A Nováková Marie Hruboš Ondřej Halová Martina Petrucha Lukáš 24.6 10:45 U2
3.A Novotná Magdalena Pěchová Eva Štulír Petr Psíková Michaela 24.6. 11:40 U4
3.A Plevák Pavel Mahrová Miroslava Hruboš Ondřej Psíková Michaela 25.6. 9:05 U2
3.A Pospíšilová Aneta Ertlová Eva Kaňovská Pavla Burgetová Vladislava 24.6. 8:15 U1
3.A Rýznar David Ertlová Eva Kaňovská Pavla Burgetová Vladislava 24.6. 11:00 U1
3.A Tomčálová Anna Petruchová Eva Hegrová Barbora Vojáčková Gabriela 24.6 11:15 U7
3.A Trtková Karina Petrucha Lukáš Petruchová Eva Vojáčková Gabriela 24.6. 8:15 U7
3.A Uhrová Eliška Zuntová Hana Rosíková Alena Štulír Petr 24.6. 8:00 U5
3.A Vacková Tereza Petruchová Eva Vojáčková Gabriela Hegrová Barbora 24.6. 11:40 U7
3.A Vaculovičová Patricie Zuntová Hana Burgetová Vladislava Vlčková Jana 24.6. 9:55 U5
3.A Vagundová Kateřina Petrucha Lukáš Petruchová Eva Vojáčková Gabriela 24.6. 8:30 U7
3.A Valášková Kristýna Rosíková Alena Zuntová Hana Štulír Petr 24.6. 8:15 U5
3.A Vintrová Aneta Haloda Petr Rosíková Alena Štulír Petr 24.6. 10:25 U3

Přehled komisí RP pro třídu 3.B
Třída Jméno Komise 1 Komise 2 Komise 3 Datum Čas Učebna
3.B Dejmková Tereza Hruboš Ondřej Petrucha Lukáš Halová Martina 24.6. 11:15 U2
3.B Dvořáková Barbora Kaňovská Pavla Ertlová Eva Burgetová Vladislava 24.6. 11:15 U1
3.B Frolková Eliana Vojáčková Gabriela Halová Martina Chytka Tomáš 25.6. 10:25 U7
3.B Habartová Eliška Macek Filip Vlčková Jana Haloda Petr 24.6. 8:15 U3
3.B Hejda Štěpán Burgetová Vladislava Zuntová Hana Vlčková Jana 24.6. 10:10 U5
3.B Hlaváčová Dominika Štulír Petr Rosíková Alena Haloda Petr 24.6. 10:10 U3
3.B Hledíková Kateřina Černý Viktor Petrucha Lukáš Haloda Petr 24.6. 11:40 U3
3.B Hnilicová Kristýna Kletvík Jan Psíková Michaela Černý Viktor 25.6. 11:15 U8
3.B Holčíková Anna Psíková Michaela Pěchová Eva Černý Viktor 24.6. 11:00 U4
3.B Horáčková Eliška Psíková Michaela Pěchová Eva Černý Viktor 24.6. 11:15 U4
3.B Hůsková Kateřina Černý Viktor Kletvík Jan Nováková Irena 25.6. 9:05 U8
3.B Janásová Zuzana Černý Viktor Vlčková Jana Haloda Petr 25.6. 10:10 U1
3.B Kovářová Kristýna Nováková Irena Kletvík Jan Petruchová Eva 25.6. 10:45 U8
3.B Kročová Cecílie Černý Viktor Kletvík Jan Nováková Irena 25.6. 8:50 U8
3.B Kunčar Jonáš Kletvík Jan Nováková Irena Ertlová Eva 25.6. 9:20 U8
3.B Kylarová Adéla Kletvík Jan Nováková Irena Kaňovská Pavla 12.6. 14:15 U6
3.B Maňáková Lucie Psíková Michaela Černý Viktor Vlčková Jana 25.6. 8:30 U1
3.B Mihal Martin Mahrová Miroslava Hruboš Ondřej Psíková Michaela 25.6. 9:20 U2
3.B Pavlicová Štěpánka Vojáčková Gabriela Psíková Michaela Mahrová Miroslava 25.6 11:00 U7
3.B Pchálek František Haloda Petr Mahrová Miroslava Štulír Petr 24.6. 11:00 U3
3.B Plášková Natálie Mahrová Miroslava Burgetová Vladislava Vojáčková Gabriela 25.6. 11:55 U7
3.B Plevová Sabina Kaňovská Pavla Haloda Petr Macek Filip 25.6. 10:45 U3
3.B Preclíková Štěpánka Hruboš Ondřej Halová Martina Petrucha Lukáš 24.6. 11:00 U2
3.B Rychlíková Kateřina Halová Martina Chytka Tomáš Burgetová Vladislava 25.6 9:20 U3
3.B Sedláčková Petra Vlčková Jana Černý Viktor Haloda Petr 25.6. 9:55 U1
3.B Sikmundová Pavla Černý Viktor Vlčková Jana Kaňovská Pavla 25.6. 9:20 U1
3.B Strachotová Helena Kuchař Radim Chytka Tomáš Kaňovská Pavla 12.6. 14:30 U6
3.B Studnička David Vojáčková Gabriela Švec Lubomír Zámečník Jaroslav 25.6. 8:15 U7
3.B Šobáň Vlastimil Kaňovská Pavla Pěchová Eva Haloda Petr 25.6. 8:30 U4
3.B Štrajtová Tina Vlčková Jana Černý Viktor Štulír Petr 25.6. 11:00 U1
3.B Talašová Magdaléna Zuntová Hana Rosíková Alena Štulír Petr 24.6. 8:30 U5
3.B Trnovcová Katka Psíková Michaela Petruchová Eva Kletvík Jan 25.6. 12:10 U7


Stojanovo gymnázium, Velehrad
Nádvoří 1
687 06 Velehrad

tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz

IČO: 70940444
DIČ: CZ70940444
REDIZO: 650067231
IZO: 150067241

Číslo účtu: ČSOB Uherské Hradiště 195519426/0300

ID datové schránky: mp5dbty
Ředitel
Mgr. Michal Hegr
E-mail: michal.hegr@sgv.cz
Tel.: 572 571 091, 734 435 467

Zástupce ředitele školy
Mgr., MgA. Filip Macek
E-mail: filip.macek@sgv.cz
Tel.: 572 571 122, 608 619 602

Zástupce ředitele školy pro výchovu
Mgr. Tomáš Chytka
E-mail: tomas.chytka@sgv.cz
Tel.: 572 571 098, 733 742 011

Kaplan školy
P. Mgr. Radim Kuchař
E-mail: radim.kuchar@sgv.cz
Tel.: 731 626 546

Koordinátor Střediska volného času
Ing. Lukáš Petrucha
E-mail: lukas.petrucha@sgv.cz
Tel.: 777 268 430

Vedoucí školní jídelny
Ing. Veronika Maňásková
E-mail: veronika.manaskova@sgv.cz
Tel.: 734 766 295
Stojanovo gymnázium Velehrad | Vaše IP: 3.90.204.40 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz