Suplování Rozvrhy Bakaláři Moodle Strava Intranet Foto

STUDENTI | Stojanovo gymnázium Velehrad

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Nádvoří 1
687 06 Velehrad
tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz


- - -- - -

gymnázium - střední škola


Studenti

Třída 1.A, třídní učitelka: Mgr. Alena Rosíková Ph.D. 1.A

Balounová Zuzana
Bistrý Vojtěch
Brázdilová Lenka
Březina Max
Dudová Veronika
Dvoracká Lenka
Fialová Gabriela
Foltýnek Stanislav
Habáníková Anna
Hanzelková Adéla
Hnilica Marek
Hrbková Monika
Hrobařová Anežka
Hubíková Pavla
Karafiátová Valentýna
Kazíková Markéta
Knotková Andrea
Kocourková Kateřina
Kuchařová Kristýna
Malíková Štěpánka
Malina Martin
Marášková Táňa
Martišová Veronika
Menšík Vojtěch
Smetková Helena
Suchánková Kristýna
Ševčíková Valentina
Tomčalová Eva
Tomšejová Anna
Vašica Vojtěch
Váverka Jan
Závorková Natálie
Žůrek Martin
Zderčík Patrik

 

Třída 1.B, třídní učitelka: Mgr. Eva Petruchová 1.B

Ambrozková Markéta
Broklová Barbora
Cíchová Valentýna
Foltýnková Anna
Gieslová Marie
Grebík Josef
Grebíková Veronika
Hřebíčková Ludmila
Husáková Anna
Jankůjová Lucie
Jurák Daniel
Klečková Jana
Kolaja Ladislav
Kreisingerová Lucie
Kučerová Karolína Kateřina
Kučerová Simona
Kuchařová Kristýna
Kuželová Nicole Annemarie
Kydlíčková Lucie
Lapčíková Anna
Ludvíček Šimon
Mičulková Kristina
Pohanková Viktorie
Přádka Benedikt
Smělíková Štěpánka
Strakošová Valerie
Tomečková Šárka
Uhrová Veronika
Urbánková Hana
Vagundová Dominika
Varga Milan
Vojáček David
Zvardoňová Veronika
Macková Magdaléna

 

Třída 2.A, třídní učitel: Mgr. Viktor Černý 2.A

Berková Anežka
Červínková Klára
Doležel David
Flekačová Viktorie
Gašparová Sára
Hegr Jakub
Hnilicová Ester
Holčíková Johana
Jurásková Dominika
Kolářová Aneta
Lamborová Veronika
Mahdalová Tereza
Marková Jindřiška
Matušková Karolína
Matušková Valentýna
Mička Matěj
Miklová Veronika
Nevřivý Jiří
Pavlica Josef
Piknová Kateřina
Pospíšilík Daniel
Seidlerová Marie
Skopalová Monika
Smetka Zbyněk
Snopková Kateřina
Šmíd Michal
Trávníčková Tereza
Trojanová Natálie
Trúchla Dagmar
Vašek Robert
Žižlavský Pavel

 

Třída 2.B, třídní učitel: Mgr. Ondřej Hruboš 2.B

Brunclíková Františka
Bruštík Daniel
Bundzel David
Fojtíková Lenka
Gabrielová Jana
Habarta Florián
Havlíková Nikol
Hejda Jakub
Ilík František
Janíková Anežka
Ježková Tereza
Kopišťová Markéta
Králíková Terezie
Maňáková Markéta
Matějíček Josef
Miklová Tereza
Mitáčková Martina
Mitášová Adéla
Novák Matouš
Pelikánová Kristýna
Presová Eliška
Řezníčková Aneta
Samek Samuel
Šidlík Jakub
Šoustek Martin
Tománková Natálie
Valková Iveta
Vašků Barbora
Vojáčková Karolína
Vybíralová Nikola

 

Třída 3.A, třídní učitel: Mgr. Jan Kletvík 3.A

Ambrozková Veronika
Ammerová Tereza
Běhávková Alžběta
Bereznajová Klára
Berková Vanda
Burešová Adéla
Dvouletá Kristýna
Fedorová Michaela
Filáková Monika
Flekačová Sofie
Gřes Kristián
Holá Kamila
Klasová Kateřina
Klečka Václav
Kočí Tadeáš
Kuchyňková Marie
Machová Ester
Malárová Marie
Matějek Roman
Menšík Ladislav
Minaříková Veronika
Pašková Natálie
Pelcová Klára
Pohanková Lada
Popelka Ladislav
Přidalová Sára
Schneiderová Simona
Tomeček Vojtěch
Uřičářová Lucie
Valovič Viktor
Vykydalová Nikola
Všetulová Blanka

 

Třída 3.B, třídní učitelka: Mgr. Michaela Psíková 3.B

Číhalová Kristýna
Divácká Šárka
Hubík Alexandr
Hubík Artur
Chrástecká Magdaléna
Kolář Vojtěch
Kučerová Leona
Kunt Jakub
Lapčík Václav
Lesovská Ellen
Maradová Zuzana
Marková Dominika
Martinková Viktorie
Mašková Sára
Mošťková Štěpánka
Najman Filip
Němečková Alžběta
Nesrsta František
Pavková Ludmila
Pešlová Anna
Přidalová Josefína
Sandanusová Alexandra
Šáchová Ester
Šindlerová Johanka
Šišperová Magdalena
Šrédlová Barbora
Štolfová Tereza
Tužilová Kateřina
Valentová Tereza
Zahrádková Barbora
Zapletal Adam
Zicháčková Natálie

 

Třída 4.A, třídní učitelka: Mgr. Eva Pěchová 4.A

Bakošová Aneta
Grombíř Radek
Haničincová Hana
Havránková Leontýna
Hofrová Klára
Holáň Patrik
Chudíková Eliška
Kaláčová Tereza
Keglerová Žaneta
Kouřímová Michaela
Kozelková Tereza
Krchňavá Marcela
Kuncová Martina
Kurucová Júlia
Lučanová Karolína
Lužová Štěpánka
Macek Josef
Machů Klára
Nováková Marie
Novotná Magdaléna
Plevák Pavel
Pospíšilová Aneta
Rýznar David
Trtková Karina
Uhrová Eliška
Vacková Tereza
Vaculovičová Patricie
Valášková Kristýna
Vintrová Aneta
Tomčalová Anna
Vagundová Kateřina

 

Třída 4.B, třídní učitelka: Mgr. Pavla Kaňovská 4.B

Dejmková Tereza
Dvořáková Barbora
Frolková Eliana
Habartová Eliška
Hejda Štěpán
Hlaváčová Dominika
Hledíková Kateřina
Hnilicová Kristýna
Holčíková Anna
Horáčková Eliška
Hůsková Kateřina
Janásová Zuzana
Kovářová Kristina
Kročová Cecílie
Kunčar Jonáš
Kylarová Adéla
Maňáková Lucie
Mihal Martin
Pavlicová Štěpánka
Pchálek František
Plášková Natálie
Plevová Sabina
Preclíková Štěpánka
Rychlíková Kateřina
Sedláčková Petra
Sikmundová Pavla
Strachotová Helena
Studnička David
Šobáň Vlastimil
Štrajtová Tina
Talašová Magdaléna
Trnovcová Katka

 

 


Stojanovo gymnázium, Velehrad
Nádvoří 1
687 06 Velehrad

tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz

IČO: 70940444
DIČ: CZ70940444
REDIZO: 650067231
IZO: 150067241

Číslo účtu: ČSOB Uherské Hradiště 195519426/0300

ID datové schránky: mp5dbty
Ředitel
Mgr. Michal Hegr
E-mail: michal.hegr@sgv.cz
Tel.: 572 571 091, 734 435 467

Zástupce ředitele školy
Mgr., MgA. Filip Macek
E-mail: filip.macek@sgv.cz
Tel.: 572 571 122, 608 619 602

Zástupce ředitele školy pro výchovu
Mgr. Tomáš Chytka
E-mail: tomas.chytka@sgv.cz
Tel.: 572 571 098, 733 742 011

Kaplan školy
P. Mgr. Radim Kuchař
E-mail: radim.kuchar@sgv.cz
Tel.: 731 626 546

Koordinátor Střediska volného času
Ing. Lukáš Petrucha
E-mail: lukas.petrucha@sgv.cz
Tel.: 777 268 430

Vedoucí školní jídelny
Ing. Veronika Maňásková
E-mail: veronika.manaskova@sgv.cz
Tel.: 734 766 295
Stojanovo gymnázium Velehrad | Vaše IP: 18.207.255.49 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz