Suplování Rozvrh Bakaláři Moodle Strava Intranet

STUDENTI | Stojanovo gymnázium Velehrad

Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad 1
687 06 Velehrad
tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz


- - -- - -



Studenti

Třída 1.A, třídní učitel: Mgr. Petr Haloda

FOTO

Berková Anežka
Býma Ian Alexandr
Červínková Klára
Doležel David
Flekačová Viktorie
Gašparová Sára
Hegr Jakub
Holčíková Johana
Jurásková Dominika
Kolářová Aneta
Lamborová Veronika
Mahdalová Tereza
Marková Jindřiška
Matušková Karolína
Matušková Valentýna
Mička Matěj
Miklová Veronika
Nevřivý Jiří
Pavlica Josef
Pospíšilík Daniel
Seidlerová Marie
Skopalová Monika
Smetka Zbyněk
Snopková Kateřina
Šmíd Michal
Trávníčková Tereza
Trojanová Natálie
Trúchla Dagmar
Vašek Robert
Žižlavský Pavel

 

Třída 1.B, třídní učitel: Mgr. Ondřej Hruboš

FOTO

Brunclíková Františka
Bruštík Daniel
Bundzel David
Fojtíková Lenka
Gabrielová Jana
Habarta Florián
Havlíková Nikol
Hejda Jakub
Ilík František
Janíková Anežka
Ježková Tereza
Kopišťová Markéta
Králíková Terezie
Maňáková Markéta
Matějíček Josef
Miklová Tereza
Mitáčková Martina
Mitášová Adéla
Novák Matouš
Pelikánová Kristýna
Presová Eliška
Řezníčková Aneta
Samek Samuel
Šidlík Jakub
Šoustek Martin
Tománková Natálie
Valková Iveta
Vašků Barbora
Vojáčková Karolína
Vybíralová Nikola

 

Třída 2.A, třídní učitel: Mgr. Jan Kletvík

1.A

Ambrozková Veronika
Ammerová Tereza
Běhávková Alžběta
Bereznajová Klára
Berková Vanda
Burešová Adéla
Dvouletá Kristýna
Fedorová Michaela
Filáková Monika
Flekačová Sofie
Holá Kamila
Klasová Kateřina
Klečka Václav
Kočí Tadeáš
Machová Ester
Malárová Marie
Matějek Roman
Menšík Ladislav
Minaříková Veronika
Pašková Natálie
Pelcová Klára
Pohanková Lada
Popelka Ladislav
Přidalová Sára
Stoláriková Anna
Tomeček Vojtěch
Uřičářová Lucie
Valovič Viktor
Vykydalová Nikola
Žďárská Zuzana
Kuchyňková Marie
Schneiderová Simona
Všetulová Blanka

 

Třída 2.B, třídní učitelka: Mgr. Michaela Psíková

1.B

Číhalová Kristýna
Divácká Šárka
Hubík Alexandr
Hubík Artur
Chrástecká Magdaléna
Chvatíková Kateřina
Kolář Vojtěch
Kučerová Leona
Kunt Jakub
Lapčík Václav
Lesovská Ellen
Maradová Zuzana
Marková Dominika
Martinková Viktorie
Mošťková Štěpánka
Najman Filip
Nesrsta František
Oulehlová Amálie
Pavková Ludmila
Pešlová Anna
Přidalová Josefína
Sandanusová Alexandra
Šáchová Ester
Šindlerová Johanka
Šišperová Magdalena
Šrédlová Barbora
Štolfová Tereza
Tužilová Kateřina
Valentová Tereza
Zahrádková Barbora
Zapletal Adam
Zicháčková Natálie
Mašková Sára
Němečková Alžběta

 

Třída 3.A, třídní učitelka: Mgr. Eva Pěchová

2.A

Bakošová Aneta
Grombíř Radek
Haničincová Hana
Havránková Leontýna
Hofrová Klára
Holáň Patrik
Chudíková Eliška
Kaláčová Tereza
Keglerová Žaneta
Kouřímová Michaela
Kozelková Tereza
Krchňavá Marcela
Kuncová Martina
Kurucová Júlia
Lužová Štěpánka
Macek Josef
Macháčková Sabina
Machů Klára
Nováková Marie
Novotná Magdaléna
Plevák Pavel
Pospíšilová Aneta
Rýznar David
Trtková Karina
Uhrová Eliška
Vacková Tereza
Vaculovičová Patricie
Valášková Kristýna
Vintrová Aneta
Tomčalová Anna
Vagundová Kateřina
Lučanová Karolína

 

Třída 3.B, třídní učitelka: Mgr. Pavla Kaňovská

2.B

Daňková Dominika
Dejmková Tereza
Dvořáková Barbora
Frolková Eliana
Habartová Eliška
Hejda Štěpán
Hlaváčová Dominika
Hledíková Kateřina
Hnilicová Kristýna
Holčíková Anna
Horáčková Eliška
Hůsková Kateřina
Janásová Zuzana
Kročová Cecílie
Kylarová Adéla
Maňáková Lucie
Mihal Martin
Pavlicová Štěpánka
Pchálek František
Plášková Natálie
Plevová Sabina
Rychlíková Kateřina
Sedláčková Petra
Sikmundová Pavla
Strachotová Helena
Studnička David
Šobáň Vlastimil
Štrajtová Tina
Talašová Magdaléna
Trnovcová Katka
Kunčar Jonáš
Preclíková Štěpánka
Kovářová Kristina

 

Třída 4.A, třídní učitel: Mgr. Viktor Černý

3.A

Bachanová Lucie
Berková Helena
Durníková Vladěna
Dvořanová Magdalena
Dvouletý Tomáš
Ertl Vojtěch
Flekačová Regina
Gomelská Klára
Grubl Matyáš
Hanáková Denisa
Hanzelková Terezie
Holcmanová Terezie
Hruška František
Jakubkovičová Zuzana
Kundratová Alžběta
Kolářová Barbora
Kolísková Šárka
Koňaříková Simona
Maňáková Kristýna
Kuntová Adéla
Mužík Marek
Němec Jan
Rozumková Tereza
Somrová Monika
Sovišová Tereza
Stehlíková Marie
Studničková Adéla
Šrámková Marie
Tomáštíková Barbora
Vaculík Aleš
Vajdíková Eliška
Válková Adéla
Novotná Patricie

 

Třída 4.B, třídní učitelka: Mgr. Gabriela Vojáčková

3.B

Bajaja Jan
Beníčková Anežka
Čížková Lucie
Filípek Ondřej
Filípková Veronika
Gahurová Kateřina
Hanzalíková Anna
Hodná Karolína
Holečková Jana
Hrdinová Lenka
Jankových Ráchel
Jochim Václav
Kocábová Kamila
Kopečná Iveta
Kročová Michaela
Kuchařová Veronika
Lesovská Viktorie
Lošťáková Natálie
Lukášová Veronika
Mahdalová Kateřina
Matyášová Markéta
Moravanský Zdeněk
Obdržálková Nela
Orságová Anežka
Přádková Scholastika
Slivová Markéta
Válková Eliška
Vintrová Adéla
Zemková Barbora
Jančařová Karolína
Ženatá Adéla





Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad 1
687 06 Velehrad

tel.: 572 571 091
e-mail: info@sgv.cz

IČO: 70940444
DIČ: CZ70940444
REDIZO: 650067231
IZO: 150067241

Číslo účtu: ČSOB Uherské Hradiště 195519426/0300

ID datové schránky: mp5dbty
Ředitel
Mgr. Michal Hegr
E-mail: michal.hegr@sgv.cz
Tel.: 572 571 091, 734 435 467

Zástupce ředitele školy
Mgr., MgA. Filip Macek
E-mail: filip.macek@sgv.cz
Tel.: 572 571 122, 608 619 602

Zástupce ředitele školy pro výchovu
Mgr. Tomáš Chytka
E-mail: tomas.chytka@sgv.cz
Tel.: 572 571 098, 733 742 011

Kaplan školy
P. Mgr. Radim Kuchař
E-mail: radim.kuchar@sgv.cz
Tel.: 731 626 546

Koordinátor Střediska volného času
Ing. Lukáš Petrucha
E-mail: lukas.petrucha@sgv.cz
Tel.: 777 268 430

Vedoucí školní jídelny
Alena Ševčíková
E-mail: alena.sevcikova@sgv.cz
Tel.: 734 766 295
Stojanovo gymnázium Velehrad | Vaše IP: 54.224.166.141 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz